Nepojmenovaný dokument

Kočka, spol. s r.o. - vedení účetnictví, poradenství, audit

Naše společnost působí na trhu od roku 1993. V současné době patří mezi naše klienty jak podnikatelé, tak i neziskové subjekty. Specializujeme se na vedení účetnictví pro občanská sdružení a obecně prospěšné společnosti, které jsou příjemci státních dotací a dotací z fondů EU. Mezi naše klienty patří i cestovní agentury a cestovní kanceláře stejně jako podnikatelé fyzické osoby, které vedou daňovou evidenci. Zpracováváme účetnictví pro subjekty, jejichž obrat dosahuje stovek milionů korun stejně jako pro subjekty, jejichž obrat představuje za rok několik desítek tisíc Kč.

Kolektiv našich pracovníků je připraven Vám poskytnout své služby v prostorách naší firmy v centru Prahy. Své služby jsou připraveni Vám poskytnout auditor, účetní expert i bilanční účetní. Všichni naši zaměstnanci se pravidelně vzdělávají. Poskytujeme služby klientům z celé ČR.

Naši klienti bez problémů procházejí kontrolami finančních úřadů, dotujících orgánů i NKÚ (viz Reference).

Samozřejmostí při poskytování služeb je záruka formou pojištění naší společnosti u pojišťovny Kooperativa a.s. Dosud však pojišťovna nemusela řešit žádný problém.

http://kockasro.cz/dph

Jaroslava Kuželová Jana Bambušková Ing. Petra Posluhová Tereza Kolárová Ing. Tesfaye Dagne Ing. Martina Paulino, CA Ing. Lenka Burgrová, CA Jana Rambousková JUDr. Miroslava Pivonková Ing. Miroslava Kocová, CAE Ing. Lumír Koc Ivana Reháková Ing. Helena Cižinská Ing. Jiří  Čižinský Drahuše Králová